KOLEDOVÁNÍ V BISKUPICÍCH

KOLEDNÍCI V LUHAČOVICÍCH

DĚTSKÁ POUŤ NA PROVODOV MALENISKA

TURNAJ V ČLOVĚČE NEZLOB SE

ŽEHNÁNÍ CHARITNÍCH KOLEDNÍČKŮ

Charita Luhačovice hledá prostředky na nový a spolehlivý sociální automobil

Charita Luhačovice hledá prostředky na nový a spolehlivý sociální automobil

Čím dál častěji pociťujeme, že potřebujeme v nejbližší době obnovit náš vozový park. Proto jsme od června zahájili kampaň „NOVÝ A SPOLEHLIVÝ AUTOMOBIL PRO CHARITU LUHAČOVICE“. Finanční prostředky chceme získat na nákup nového charitního vozu postupně od firem i jednotlivců, kteří nám chtějí pomoci. Od nového vozu očekáváme, že bude spolehlivým a bezpečným pomocníkem při zajištění sociálních služeb potřebným v okolních obcích.

Působíme v jedenácti obcích na Luhačovicku – Luhačovice, Pozlovice, Podhradí, Kladná-Žilín, Biskupice, Ludkovice, Řetechov, Polichno, Horní Lhota, Dolní Lhota, Sehradice. Spolehlivost a dostupnost je pro naše uživatele z řad seniorů a zdravotně postižených důležitá. To je důležité i pro naše pracovnice v sociálních službách, které denně a za každého počasí usedají za volant a míří za našimi uživateli do jejich domácností.

Díky červnové akci Sekáček na Charitě Luhačovice se nám podařilo získat prvních 1.730,- Kč. Prostředky lze zasílat na bankovní účet ČSOB Zlín: 191151601/0300 nejlépe s variabilním symbolem 2018 (rok kdybychom auto chtěli pořídit). I když se ukazuje, že jej budeme potřebovat co nejdříve. Investice do oprav jsou stále nákladnější a mechanici nám doporučují raději koupi nového automobilu. Pro podrobnější informace k této kampani a situaci našeho vozového parku se můžete obrátit na Mgr. Lenku Semelovou, ředitelku Charity Luhačovice, a to buď telefonicky na čísle 731 402 043 či emailem lenka.semelova@luhacovice.charita.cz.

Kampan_auto_nove_2017-2018

Patronem této kampaně je Patrik Hetmer reprezentant ČR v alpském lyžování zrakově postižených sportovců žijící v Luhačovicích, kterému naše situace není lhostejná.

Kontaktní osoba:

Mgr. Anna Martincová

E-mail: anna.martincova@luhacovice.charita.cz,Telefon: 604 148 416

 

Každý sponzorský dar pomáhá zlepšit podmínky naší práce, a tedy i kvalitu péče o naše uživatele. Jsme proto vděčni i za ty nejmenší příspěvky.

Díky sponzorům, také nemusíme v počátcích roku přerušit naši činnost do doby, než obdržíme dotace z veřejných zdrojů. Na každý dar poskytneme smlouvu nebo vystavíme potvrzení o převzetí Vašeho daru. Dary poskytované Charitě Luhačovice lze odečíst od základu daně z příjmů jak u fyzických, tak i u právnických osob. (Zákon č. 586/1992Sb. v aktuálním znění)

Příspěvkový účet ČSOB Zlín, 191151601/0300

Podpořte nás

TKS 2018

Koledování probíhlo v těchto obcích Luhačovice, Biskupice, Dolní Lhota, Horní Lhota, Kladná-Žilín, Ludkovice, Podhradí, Polichno, Pozlovice, Řetechov a Sehradice.

Náš výtěžek
354 315 Kč

100,0%

Rozpečetěno pokladniček

Chci přispět

Zobrazit podrobné výsledky z celé ČR

Děkujeme všem zúčastněným koledníčkům, vedoucím a všem ochotným dárcům!!!

 

Pozvánky na naše akce

 
 

Velikonoce 2018

VELIKONOCE 2018x

 
 

Charitní občasník

Co se děje v naší charitě se dozvíte v našem Aktuálním charitním občasníku, který vychází na jaře a na podzim.