Ukrajina/Україна

LUHAČOVICE_2022_7_1_POTRAVINOVA A MATERIÁLNÍ POMOC

ON-LINE PŘEKLADAČ/Онлайн перекладач

BEZPLATNÁ LÉKAŘSKÁ PORADNA

Základní informační stránky
 

Charita Luhačovice aktuálně reaguje až na přesné potřeby z terénu na vyžádání! Jsme v kontaktu s ubytovateli a starosty obcí, zjišťujeme aktuální potřeby v terénu. Pokud potřebujete nějakou materiální pomoc týkající se uprchlíků z Ukrajiny, ale také pokud ji nabízíte, obraťte se na nás na níže uvedených kontaktech.

Uvítáme jakékoli nabídky pomoci…
Cokoli bude potřeba, zavolejte nebo napište, pokusíme se najít řešení a párovat to, co je v terénu potřeba s nabízenou pomocí. Prosíme, VEŠKEROU NABÍZENOU POMOC KONZULTUJTE PŘEDEM TELEFONICKY 731402043 NEBO EMAILEM
piště na e-mail: info@luhacovice.charita.cz 
 
Snažíme se tvořit vlastní databázi materiální pomoci a jiné. Jestli bude náš region uprchlickou vlnou více zasažen, tak abychom dokázali smysluplně a efektivně pomoci lidem, kteří to opravdu potřebují. 
 
 
 
 
Souhrnné informace Ministerstva vnitra pro občany Ukrajiny https://www.mvcr.cz/clanek/informace-pro-obcany-ukrajiny.aspx?q=Y2hudW09MQ%3d%3d
 
Základní informace pro občany Ukrajiny v oblasti poskytování zdravotních služeb
 
 
 
Dary a financování pomoci (jíž jsme součástí) vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc Ukrajině. Informace o této sbírce vč. možností, jak do ní přispět, postupů k získání potvrzení o darech apod. najdete na webu CHČR.
 
Charita Luhačovice má ve svém sídle na adrese Hradisko 100, Luhačovice umístěnou sbírkovou kasičku pro dary v hotovosti. Dárcům jsme k dispozici každý pracovní den v době od 7 do 14 hod.
Kontaktní osobou Helena Máčalová tel: 577 132 355.
 
Pokud chce pomoci s financováním naší organizace pro zajištění pomoci využijte tento odkaz na webu CHL.