DNY CHARITY LUHAČOVICE – ZÁŘÍ 2020

DNY CHARITY LUHAČOVICE – ZÁŘÍ 2020

1. 9. 2020, 12:00 - 30. 9. 2020, 12:00 Luhačovice Ostatní, Den otevřených dveří, Akce pro dobrovolníky, Akce pro veřejnost, Setkání dárců

Tradičně pořádáme během měsíce září Dny Charity Luhačovice. Akce v těchto dnech jsou zaměřeny na přiblížení charitních služeb atraktivnější formou široké veřejnosti, zájemcům, klientům i individuálním dárcům.

Charita Luhačovice oslavila loni 15 let své existence. Což je pro nás neustálou výzvou, jak naše služby udržet, dále rozvíjet a zlepšovat.
Naše organizace působí v 11 obcích – Luhačovice, Pozlovice, Podhradí, Kladná-Žilín, Biskupce, Ludkovice, Řetechov, Polichno, Horní Lhota, Dolní Lhota a Sehradice.
Poskytujeme pečovatelskou službu v domácnostech našich klientů a pomáháme jim, co nejdéle setrvat v domácím prostředí. Klient si sám smluvně sjednává určité úkony péče o vlastní osobu, domácnost, nákupy apod.
Přímo v budově Charity se nachází denní stacionář, který navštěvují zdravotně postižení a senioři. Úkolem denního stacionáře je se komplexně postarat o klienta a zároveň ho podporovat v rozvíjení jeho schopností, dovedností a sociálních kontaktech.
Dále se můžete stát akreditovaným dobrovolníkem. Dobrovolník je člověk, který bez nároku na odměnu věnuje svůj čas, um a energii ve prospěch druhých.
 
Stále věříme, že „Vidět a zažít, je víc než slyšet a přečíst.“ Všem vám za vaši neutuchající podporu děkujeme.
 
Hlavními sponzory Dnů Charity Luhačovice 2018 byly: Lázeňské oplatky CLIP Luhačovice, Vincentka a.s.

Mgr. Anna Martincová

sociální pracovník, PR a propagace
E-mail: WgAkO_5jabAm5f56LTyEYZ7gcbpoO1.7~bGkO1p